28 kwietnia 2026 r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu „TYSKIE ASY Z TRZECIEJ KLASY”.
Uczniowie klas trzecich z siedmiu tyskich szkół „podróżowali” po krainach: polonistycznej, przyrodniczej i matematycznej rozwiązując rozmaite zadania. Zmagali się również podczas sportowej rozgrywki i rozwiązywali zagadki.
W oczekiwaniu na wyniki odbył się koncert mandolinowy ucznia Piotra Kawy, za co bardzo dziękujemy.
Największą liczbę punktów i zaszczytne I miejsce zdobyli uczniowie z SP nr 22, drugie miejsce zajęła drużyna z SP nr 40, a III z SP nr 23.
Serdecznie gratulujemy!
Organizatorzy: Małgorzata Christ, Danuta Makowiec, Tamara Widłok